PEREKONSTELLATSIOONIDE TÖÖTUBA
:

EMA, MA JU VAJAN SIND!


13.-14. aprillil 2024 Tallinnas

Kuna iga inimene kuulub perekonda – nii lapsepõlve kui praegusesse – on pere, pereliikmete ja perekonna saatusega seotud teemad aktuaalsed igale inimesele. Iga inimene kuulub peresüsteemi ja omab oma peresüsteemis erilist kohta, olles energeetiliselt ühendatud kõigi teiste peresüsteemi liikmetega. See käib ka nende kohta, kes viibivad eemal kas lahusoleku või surma tõttu.

Perekonstellatsiooni meetod lähtub arusaamast, et igas süsteemis valitseb kord. Seadused, mis reguleerivad kõiki süsteeme, on nähtavad ka peres - need seovad ühte selle liikmed, sõltumata nende omavahelisest sümpaatiast või teineteise tundmisest. Iga üksikisik on osake oma peresüsteemist, mis omakorda on osa teistest suurematest süsteemidest. Võime hoolitseda sidemete eest, millest oleme teadlikud, kuid samal ajal hõlmab peresüsteem ka meile tundmatuid sidemeid. Perekonstellatsioonid teevad nähtamatud sidemed nähtavaks, aitavad igal pereliikmel leida oma koha ja pidada lugu kõigi pereliikmete kuulumisest peresüsteemi hulka.

Konstellatsioonide töötoas EMA, MA JU VAJAN SIND! vaatame oma suhteid emaga ja emaliiniga.

  • Isa on elu andja, ema on elu kandja ja minus elavad nad mõlemad! :)
  • Uurime oma seotust emaga ja teeme kõikidele osalejatele lühikonstellatsioone emaga ja emaliiniga seotud teemadel. 
  • Vaatame, kas energeetiline side emaga on üldse olemas. Saad teada, milline see side on - kas vastanduv või hoopiski liigselt seotud (üle seotud)?
  • Saad vastuse küsimusele, kas ema üldse näeb Sind (energeetiliselt)? Võibolla on tema tähelepanu hõivatud hoopiski kellegi teisega ja seetõttu oled ehk Sina sattunud peresüsteemis valesse kohta?
  • Korrastame sidemeid ja suhteid emaga ning seeläbi tasakaalustame kogu peresüsteemi tervikuna.

OSALEMA ON OODATUD
 kõik, kellel on huvi lähemalt tundma õppida peresüsteeme ja nende mõju nii lastele kui täiskasvanutele. Teretulnud on nii esmakordselt meetodiga kokku puutuvad huvilised kui ka varasema konstellatsioonitöö kogemusega osalejad :)

Töötuba kuulub teemapõhiste konstellatsioonide seeriasse:
"Minu koht süsteemis" 
"Ema, ma ju vajan Sind!
"Tänu isale olen mina"

TÖÖTUBA JUHENDAB MARI VIIK - diplomeeritud konstellöör, lõpetanud Rahvusvahelise Süsteemse Psühholoogia Instituudi Peterburis (vaata siit), NLP meister, psühhiaater.

TÖÖTUBA TOIMUB 2-päevase tervikuna: 13.-14. aprillil 2024 Tallinnas, Toompuiestee 10.

AJAKAVA: mõlemal päeval kell 10-19, vahepeal jooksvalt lühikesed teepausid ja pikem lõunapaus (lõuna ei kuulu osalemistasu sisse).

OSALEMISTASU: 195 eurot 

REGISTREERUMINE JA TASUMINE:  Täida palun registreerumisvorm, seejärel saadetakse sulle arve, millest 50 eurot tuleb registreerumise kinnitamiseks tasuda 5 päeva jooksul, ülejäänud summa vastavalt arvel märgitud tähtajale või kokkuleppele (registreerumistasu ei tagastata seminarist loobumise korral).
NB! Registreeru aegsasti, kuna grupi suurus on piiratud.

KÜSIMUSED:
 ave@innerself.ee