PEREKONSTELLATSIOONIDE TÖÖTUBA
:

TÄNU ISALE OLEN MINA


25.-26. mail 2024 Tallinnas Grupp on täitunud!
Ootenimekirja saad registreeruda SIIN

Kuna iga inimene kuulub perekonda – nii lapsepõlve kui praegusesse – on pere, pereliikmete ja perekonna saatusega seotud teemad aktuaalsed igale inimesele. Iga inimene kuulub peresüsteemi ja omab oma peresüsteemis erilist kohta, olles energeetiliselt ühendatud kõigi teiste peresüsteemi liikmetega. See käib ka nende kohta, kes viibivad eemal kas lahusoleku või surma tõttu.

Perekonstellatsiooni meetod lähtub arusaamast, et igas süsteemis valitseb kord. Seadused, mis reguleerivad kõiki süsteeme, on nähtavad ka peres - need seovad ühte selle liikmed, sõltumata nende omavahelisest sümpaatiast või teineteise tundmisest. Iga üksikisik on osake oma peresüsteemist, mis omakorda on osa teistest suurematest süsteemidest. Võime hoolitseda sidemete eest, millest oleme teadlikud, kuid samal ajal hõlmab peresüsteem ka meile tundmatuid sidemeid. Perekonstellatsioonid teevad nähtamatud sidemed nähtavaks, aitavad igal pereliikmel leida oma koha ja pidada lugu kõigi pereliikmete kuulumisest peresüsteemi hulka.

Konstellatsioonide töötoas TÄNU ISALE OLEN MINA vaatame oma suhteid isaga ja isaliiniga.

  • Isa on meile elu andnud, ema on kandnud  ja meis elavad nad mõlemad! :)
  • Kui sa ütled ISA, siis mis on sinu esimene tunnetus? Kus ta paikneb – kas sinu ees või taga või kõrval?
    Millisena sa teda näed?
  • Isa on see, kes annab meile jõu ja enesemääratluse. Isa ja meesenergiaga seonduvaid seaduspärasusi ja kinnikiilunud suhteid me plaanimegi uurida. 
  • Iga osaleja saab näha oma energeetilist suhet isaga ja teeme vajadusel ka korrastusi. 
  • Teeme praktilist tööd nii väikestes gruppides kui ka individuaalselt. 
  • Loome harmooniat oma peresüsteemis nii enda, oma esivanemate kui järeltulevate põlvede tasandil.

OSALEMA ON OODATUD kõik, kellel on huvi lähemalt tundma õppida peresüsteeme ja nende mõju nii lastele kui täiskasvanutele. Teretulnud on nii esmakordselt meetodiga kokku puutuvad huvilised kui ka varasema konstellatsioonitöö kogemusega osalejad :)

Töötuba kuulub teemapõhiste konstellatsioonide seeriasse:

"Minu koht süsteemis" 
"Ema, ma ju vajan Sind!"
"Tänu isale olen mina" 

TÖÖTUBA JUHENDAB MARI VIIK - diplomeeritud konstellöör, lõpetanud Rahvusvahelise Süsteemse Psühholoogia Instituudi Peterburis (vaata siit), NLP meister, psühhiaater.

TÖÖTUBA TOIMUB 2-päevase tervikuna: 25.-26. mail 2024 Tallinnas, Toompuiestee 10.

AJAKAVA: mõlemal päeval kell 10-19, vahepeal jooksvalt lühikesed teepausid ja pikem lõunapaus (lõuna ei kuulu osalemistasu sisse)

OSALEMISTASU: 195 eurot 

REGISTREERUMINE JA TASUMINE: GRUPP ON TÄITUNUD! Ootenimekirja saad registreeruda SIIN

Peale registreerumist saadetakse sulle arve, millest 50 eurot tuleb osalemise kinnitamiseks tasuda 5 päeva jooksul, ülejäänud summa vastavalt arvel märgitud tähtajale või kokkuleppele (registreerumistasu ei tagastata seminarist loobumise korral).


NB!
Registreeru aegsasti, kuna grupi suurus on piiratud.

KÜSIMUSED: ave@innerself.ee