PEREKONSTELLATSIOONIDE TÖÖTUBA
:

TÄNU ISALE OLEN MINA

13.-14. veebruaril 2021 Tallinnas GRUPP ON TÄITUNUD!

20.-21. veebruaril 2021 Tallinnas REGISTREERUMINE ON AVATUD! 

Kuna iga inimene kuulub perekonda – nii lapsepõlve kui praegusesse – on pere, pereliikmete ja perekonna saatusega seotud teemad aktuaalsed igale inimesele. Iga inimene kuulub peresüsteemi ja omab oma peresüsteemis erilist kohta, olles energeetiliselt ühendatud kõigi teiste peresüsteemi liikmetega. See käib ka nende kohta, kes viibivad eemal kas lahusoleku või surma tõttu.

Perekonstellatsiooni meetod lähtub arusaamast, et igas süsteemis valitseb kord. Seadused, mis reguleerivad kõiki süsteeme, on nähtavad ka peres - need seovad ühte selle liikmed, sõltumata nende omavahelisest sümpaatiast või teineteise tundmisest. Iga üksikisik on osake oma peresüsteemist, mis omakorda on osa teistest suurematest süsteemidest. Võime hoolitseda sidemete eest, millest oleme teadlikud, kuid samal ajal hõlmab peresüsteem ka meile tundmatuid sidemeid. Perekonstellatsioonid teevad nähtamatud sidemed nähtavaks, aitavad igal pereliikmel leida oma koha ja pidada lugu kõigi pereliikmete kuulumisest peresüsteemi hulka.

Konstellatsioonide töötoas TÄNU ISALE OLEN MINA vaatame oma suhteid isaga ja isaliiniga.

Isa on meile elu andnud, ema on kandnud  ja meis elavad nad mõlemad.
Kui sa ütled ISA, siis mis on sinu esimene tunnetus? Kus ta paikneb – kas sinu ees või taga või kõrval? Millisena sa teda näed?

Isa on see, kes annab meile jõu ja enesemääratluse. Isa ja meesenergiaga seonduvaid seaduspärasusi ja kinnikiilunud suhteid me plaanimegi uurida. Teeme igale osalejale isaliini teemal diagnostilisi harjutusi ja 5-6 suuremat konstellatsioonitööd.

OSALEMA ON OODATUD kõik, kellel on huvi lähemalt tundma õppida peresüsteeme ja nende mõju nii lastele kui täiskasvanutele. Teretulnud on nii esmakordselt meetodiga kokku puutuvad huvilised kui ka varasema konstellatsioonitöö kogemusega osalejad :)

TÖÖTUBA JUHENDAB MARI VIIK - diplomeeritud konstellöör, lõpetanud Rahvusvahelise Süsteemse Psühholoogia Instituudi Peterburis (vaata siit), NLP meister, psühhiaater.

TÖÖTUBA TOIMUB 2-päevase tervikuna: 
13.-14. veebruaril 2021
 Tallinnas, Toompuiestee 10 - GRUPP ON TÄITUNUD!
20.-21. veebruaril 2021 
Tallinnas, Toompuiestee 10 - REGISTREERUMINE ON AVATUD!

AJAKAVA: mõlemal päeval kell 10-19, vahepeal jooksvalt lühikesed teepausid ja pikem lõunapaus.

OSALEMISTASU: 175 eurot 

REGISTREERUMINE JA TASUMINE: Täida palun registreerumisvorm, seejärel saadetakse sulle arve, millest 50 eurot tuleb registreerumise kinnitamiseks tasuda 5 päeva jooksul, ülejäänud summa vastavalt arvel märgitud tähtajale või kokkuleppele (registreerumistasu ei tagastata seminarist loobumise korral).

NB! Registreeru aegsasti, kuna grupi suurus on piiratud.

LISAINFO ja KÜSIMUSED: ave@innerself.ee