PEREKONSTELLATSIOONIDE TÖÖTUBA
:

VÄÄRIKUS
Sinu südamekompass ja sisemine telg

12.-13. oktoobril 2024 Tallinnas

  • Mis on minu jaoks VÄÄRIKUS?
  • Ja kui palju väärikust oleks piisav?
  • Millal ja kelle kaudu ma eneses väärikuse avastasin?
  • Millal ja kuhu ma oma väärikust olen kaotanud?
  • Kuidas ma saan oma väärikust taastada?

Nende teemadega saab iga osaleja nii grupis kui individuaalselt kahepäevases praktilises perekonstellatsioonide töötoas tegeleda. Seal kogetav on rikastav kingitus iseendale! :)

Perekonstellatsiooni meetod lähtub arusaamast, et igas süsteemis valitseb kord. Seadused, mis reguleerivad kõiki süsteeme, on nähtavad ka peres - need seovad ühte selle liikmed, sõltumata nende omavahelisest sümpaatiast või teineteise tundmisest. Iga üksikisik on osake oma peresüsteemist, mis omakorda on osa teistest suurematest süsteemidest. Võime hoolitseda sidemete eest, millest oleme teadlikud, kuid samal ajal hõlmab peresüsteem ka meile tundmatuid sidemeid. Perekonstellatsioonid teevad nähtamatud sidemed nähtavaks, aitavad igal pereliikmel leida oma koha ja pidada lugu kõigi pereliikmete kuulumisest peresüsteemi hulka.

OSALEMA ON OODATUD kõik, keda väärikuse teema ja konstellatsioonide meetod kõnetavad. 

TÖÖTUBA JUHENDAB MARI VIIK - diplomeeritud konstellöör, lõpetanud Rahvusvahelise Süsteemse Psühholoogia Instituudi Peterburis (vaata siit), NLP meister, psühhiaater.

TÖÖTUBA TOIMUB 2-päevase tervikuna: 12.-13. oktoobril 2024 Tallinnas, Toompuiestee 10.

AJAKAVA: mõlemal päeval kell 10-19, vahepeal jooksvalt lühikesed teepausid ja pikem lõunapaus.

OSALEMISTASU: 222 eurot 

REGISTREERUMINE JA TASUMINE: Täida palun registreerumisvorm, seejärel saadetakse Sulle septembri alguses arve, millest 50 eurot tuleb registreerumise kinnitamiseks tasuda 5 päeva jooksul, ülejäänud summa vastavalt arvel märgitud tähtajale või kokkuleppele (registreerumistasu ei tagastata seminarist loobumise korral). 

NB! Registreeru aegsasti, kuna grupi suurus on piiratud.

KÜSIMUSED: ave@innerself.ee