NLP kursus 
PISIASJAD, MIS MÄÄRAVAD II osa
Kõik algab tajumisest
23.-24. märtsil 2024 Tallinnas

Registreerimine on avatud NLP I osa kursusel osalenutele

NLP ehk neurolingvistiline programmeerimine on meetod, mis õpetab, kuidas vähest märgates jõuda parimate tulemusteni. NLP praktilised oskused on kunst ja teadus käsikäes, mis aitavad inimesi paremini mõista ja mõjutada, tõhusamalt suhelda ja tulemusi luua.

NLP sissejuhataval kursusel teravdasime meeli, tegime kindlaks end käivitava ja juhtiva meelesüsteemi, saime teada, kuidas kuulates kuulda ja vaadates näha partneri eelistatud tajukanaleid ning info talletamise ja käivitamise mustreid. 

Kursuse II osas jätkame sealt, kus peatusime:
  • Erinevused kui rikkus - määrame kindlaks oma infotöötlemise viisi/programmi, mis võimaldab häälestuda ka teise inimese infotöötlusprogrammile
  • Tajupositsioonid ja diplomaatia saladus, mis aitab kiirelt väljuda suhtekriisides tekkivatest blokeerivatest tunnetest
  • Muutuste loogilised tasemed, Robert Diltsi püramiid
  • Eesmärgistamise seaduspärasused
  • Rolliteooria J. L. Moreno järgi: rollikaart ja rollimaatriks
  • Magustoiduks õnnestumise valem :) 
  • Palju praktilist harjutamist!

Kursuse läbiviija: Mari Viik (NLP Master Practitioner 2002, diplomeeritud konstellöör, psühhiaater)

Kursus toimub: 23.-24. märtsil 2024 Tallinnas, Toompuiestee 10
Ajakava: mõlemal päeval kell 10-18, vahepeal lõunapaus

Osalemistasu:
195 eurot (hinnale käibemaksu ei lisandu, sisaldab kahepäevast kursust, kirjalikku kursusematerjali ja tee/näksipause). Kõik osalejad saavad vastava tunnistuse.

Registreerumine ja tasumine: täida palun registreerumisvorm.
Seejärel saadetakse sulle arve, millest 50 eurot tuleb registreerumise kinnitamiseks tasuda 5 päeva jooksul, ülejäänud summa vastavalt arvel märgitud tähtajale või kokkuleppele (registreerumistasu ei tagastata seminarist loobumise korral). Registreeru aegsasti, kuna grupi suurus on piiratud.

Lisainfo
: ave@innerself.ee