PEREKONSTELLATSIOONIDE  

PRAKTILINE 
TÖÖTUBA

30.-31. mail 2020 Tallinnas

NB!
Isikliku töö soovijate arv on täitunud!
Osaleda saab ilma isiklikku tööd tegemata (esindajana) 75 eurot. See on hea võimalus meetodiga lähemalt tutvuda, protsesse kogeda ja oma tajusid treenida. Teiste töödes esindajaks olles tasakaalustame alati midagi ka oma peresüsteemis! :)

Kuna iga inimene kuulub perekonda – nii lapsepõlve kui praegusesse – on pere, pereliikmete ja perekonna saatusega seotud teemad aktuaalsed igale inimesele. Iga inimene kuulub peresüsteemi ja omab oma peresüsteemis erilist kohta, olles energeetiliselt ühendatud kõigi teiste peresüsteemi liikmetega. See käib ka nende kohta, kes viibivad eemal kas lahusoleku või surma tõttu. 

Perekonstellatsiooni meetod lähtub arusaamast, et igas süsteemis valitseb kord. Süsteemid on omavahel seotud ja mõjutavad üksteist. Muutus ühes süsteemis põhjustab automaatselt muutuse kogu süsteemis. Seadused, mis reguleerivad kõiki süsteeme, on nähtavad ka peres - nad seovad ühte selle liikmed, sõltumata nende omavahelisest sümpaatiast või teineteise tundmisest. Iga üksikisik on osake oma peresüsteemist, mis omakorda on osa teistest suurematest süsteemidest. Võime hoolitseda sidemete eest, millest oleme teadlikud, kuid samal ajal hõlmab peresüsteem ka meile tundmatuid sidemeid. Perekonstellatsioonid teevad nähtamatud sidemed nähtavaks, aitavad igal pereliikmel leida oma koha ja pidada lugu kõigi pereliikmete kuulumisest peresüsteemi hulka. 

Konstellatsioonitöö on meetod, mis sobib paljude eluküsimuste korral: hingelised ja kehalised haigused, ängistus, hirmud, trauma ja vägivalla tagajärjed, probleemid vanemate ja lastega, paarisuhted, tööga seotud probleemid jne.

Perekonstellatsioonid aitavad paremini mõista ja aktsepteerida tegelikkust sellisena nagu see on ja taasühendada seda, mis on lahku viidud. Oma tegelikkuse ja esivanematega seotuse tunnistamine laseb meil leida täieliku elujõu ja astuda oma teed, leidmaks õnne, armastust ja hingerahu. Konstellatsioonide tulemused on sageli üllatavad ja hõlmavad kogu antud perekonna süsteemi. 

OSALEMA ON OODATUD nii need, kellel on probleemseid teemasid kui ka need, kellel on huvi lähemalt tundma õppida peresüsteeme ja nende mõju nii lastele kui täiskasvanutele. Teretulnud on nii varasema konstellatsioonitöö kogemusega osalejad kui ka täiesti esmakordselt meetodiga kokku puutuvad huvilised, keda teema kõnetab! :)
Võimalus on endale konstellatsioonitöö (paigutus) teha või lihtsalt osalejana (esindajana) protsessi kogeda ja oma tajusid treenida.

TÖÖTUBA JUHENDAB MARI VIIK - diplomeeritud konstellöör, lõpetanud Rahvusvahelise Süsteemse Psühholoogia Instituudi Peterburis (vaata siit), NLP meister, psühhiaater.

TÖÖTUBA TOIMUB 2-päevase tervikuna: 30.-31. mail 2020 Tallinnas, Toompuiestee 10.

AJAKAVA: mõlemal päeval kell 10-19, vahepeal jooksvalt lühikesed teepausid ja pikem lõunapaus. 

OSALEMISTASU:
* neile, kes soovivad omale isiklikku konstellatsioonitööd: 150 eurot. NB! Isikliku töö soovijate arv on täitunud!
* neile, kes osalevad ilma isiklikku tööd tegemata (esindajana): 75 eurot. 

REGISTREERUMINE JA TASUMINE: Täida palun registreerumisvorm, seejärel saadetakse sulle arve, millest 50 eurot (25 eurot) tuleb registreerumise kinnitamiseks tasuda 7 päeva jooksul, ülejäänud summa vastavalt arvel märgitud tähtajale või kokkuleppele (registreerumistasu ei tagastata seminarist loobumise korral).

NB! Registreeru aegsasti, kuna isikliku töö saajate arv on priiratud 8 tööga! Grupi suurus kuni 16 osalejat.
Viimane registreerumistähtaeg: 25. mai 2020.

LISAINFO ja KÜSIMUSED: ave@innerself.ee

Soovitav kirjandus: Tiiu Bolzmann "Perekonna varjatud seadused. Suhete käsiraamat sünnist surmani" (vaata täpsemalt siit).